Benefity

/ Benefity

 1. Okamžitá dostupnost

  Vozidlo přistavíme do 2. pracovního dne. Vždy najdeme řešení, které bude co nejlépe odpovídat Vašim požadavkům. Vyberte si Vaše vozidlo zde.

 2. Užíváte tak dlouho, jak potřebujete

  Vozidlo Vám zapůjčíme na tak dlouho, jak potřebujete. Klidně od jednoho dne, až po několik let. Navíc je náš produkt velmi flexibilní. Nevadí, pokud si vozidlo nejprve vezmete např. na 6 měsíců, ale po 3 měsících jej vrátíte.

 3. Kompletní služby v ceně

  Postaráme se o vše, co je nutné k provozu vozidla. Součástí měsíčního nájemného jsou služby jako kompletní pojištění (včetně skel a sedadla řidiče), servis, sezónní pneumatiky, silniční asistence, atd. Navíc, díky celorepublikové síti našich partnerů můžete například servis absolvovat kdekoli na území ČR.

 4. Jednoduchá smlouva

  Dali jsme si záležet na tom, aby byla naše smlouva srozumitelná i tomu, kdo nemá právnické vzdělání.

 5. Zvýhodnění dlouhodobých zápůjček

  Jak už to tak bývá – když jste věrným klientem, obchodník se Vám odmění výhodnější nabídkou. Proto, pokud se rozhodnete pro delší zápůjčku než 1 měsíc, nabídneme Vám zvýhodněné měsíční nájemné. Rezervujte si své vozidlo zde.

 6. Komfort a bezpečí

  Nové, popřípadě mírně zánovní vozidla s minimálním nájezdem zajišťují Vám i Vašim blízkým či spolucestujícím bezpečnost díky svému nízkému opotřebením a nejnovějším bezpečnostním prvkům. Dalším příkladem toho, jak dbáme o bezpečnost našich klientů je to, že všechny naše vozidla jsou vybaveny čtyřmi bezpečnostními vestami.

 7. Individuální přístup

  Jsme tu od toho, abychom podpořili Vaše podnikání. Naše široká nabídka vozidel umožnuje přistavení dle Vašich potřeb. Potřebujete individuální řešení mobility? Neváhejte se na nás obrátit!

Poptávkový formulář

Pojďme spolu vybrat řešení Vaší mobility

Nemáte chuť nám psát? Jednoduše nám zavolejte...+420 601 589 659

Připojte se k nám

Přejete si odebírat novinky na Váš e-mail a být vždy informováni o našich akcích mezi prvními?